Využijte možnost vybavit hotel nebo ubytovací zařízení našimi odborníky. Jako jednu z hlavních priorit obchodu považujeme zkušenost a odbornost vlastních zaměstnanců, proto se vždy u nás setkáte pouze s odborníky v oboru kvalitního a zdravého spánku.

Pro hotely a ubytovací zařízení dodáváme:

  • postele
  • rošty
  • matrace
  • nábytek
  • lůžkoviny

Vybavte svůj penzion kvalitním dřevěným nábytkem, který vydrží sloužit dlouhá léta a nemusíte se již starat o výměnu opotřebovaných dílů.

Potřebujete zařídit ubytovací zařízení?

Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení

Používáme kvalitní dřevo

Máme velmi široký sortiment, který zahrnuje především matrace, rošty do postele, dřevěné postele z masivu (pravé dřevo-žádné napodobeniny) a nábytek ve velmi příznivých cenách.

Kam jinam než do místnosti, ve které trávíme třetinu života tento materiál rozhodně patří. Vydrží déle, je pevný, přirozeně barevnější, voní a hlavně: Dřevěný nábytek je zdravotně nezávadný!

Dřevo nevylučuje žádné nežádoucí látky jako je např. formaldehyd z nejčastěji používaného zvaného lamino, které je sice levnější, ale nikoli lepší ani obdobně trvanlivé. Dřevo je materiál, který je k výrobě nábytku vhodný nejvíce, což je ověřeno staletími, kdy se nábytek z nejrůznějších dřevin vyrábí. Je to vhodný materiál jak pro děti tak i pro alergiky. Pro lepší výběr jsme postupně rozšířili naší nabídku dřevin na jádrový buk, divoký jasan a dub. Povrchovou úpravu jsme zvolili olejování, a to díky příjemnějšímu pocitu při kontaktu se dřevem a lepší možnosti oprav v daleké budoucnosti.

Ukázka našich realizací