Máme velmi široký sortiment, který zahrnuje především matracerošty do postele, dřevěné postele z masivu (pravé dřevo-žádné napodobeniny) a nábytek ve velmi příznivých cenách.

Kam jinam než do místnosti, ve které trávíme třetinu života tento materiál rozhodně patří. Vydrží déle, je pevný, přirozeně barevnější, voní a hlavně: Dřevěný nábytek je zdravotně nezávadný!
Dřevo nevylučuje žádné nežádoucí látky jako je např. formaldehyd z nejčastěji používaného zvaného lamino, které je sice levnější, ale nikoli lepší ani obdobně trvanlivé. Dřevo je materiál, který je k výrobě nábytku vhodný nejvíce, což je ověřeno staletími, kdy se nábytek z nejrůznějších dřevin vyrábí. Je to vhodný materiál jak pro děti tak i pro alergiky. Pro lepší výběr jsme postupně rozšířili naší nabídku dřevin na jádrový buk, divoký jasan a dub. Povrchovou úpravu jsme zvolili olejování, a to díky příjemnějšímu pocitu při kontaktu se dřevem a lepší možnosti oprav v daleké budoucnosti.

Věřte že si vyberete – pomůžeme Vám.

Výroba

Vyrábíme produkty v co nejlepším poměru kvalita/cena. Produkty jsou české výrobky u kterých je kladen důraz na jejich vysokou kvalitu avšak cenově jsou dostupné všem, kteří doma chtějí mít kvalitní a zdravé spaní za přijatelnou cenu.

Kvalita výrobku je pro nás stejně důležitá jako pro naše zákazníky. Postele z masivu vyrábíme z pravého dřeva bez žádných napodobenin. Matrace jsou pak vyrobeny z pěn vysoké kvality.

Veškeré naše produkty je možné vyrobit na míru, dle přání zákazníků.

Odborný personál

Jako jednu z hlavních priorit obchodu považujeme zkušenost a odbornost vlastních zaměstnanců, proto se vždy u nás setkáte pouze s odborníky v oboru kvalitního a zdravého spánku.

Postele LUCATEC jsou vyráběny výhradně z pravého dřeva a jedná se o českou výrobu.

Jako materiál po naše postele z masivu používáme masiv buk, jasan nebo dub. Použité dřeviny jsou vysoké kvality.

Povrchovou úpravu provádíme olejujováním ve více barevných odstínech.

I při výrobě dřevěných postelí z masivu je kladen důraz na poměr kvalita/cena a to z důvodu aby si mohl opravdu každý pořídit „pořádnou“ postel z masivu a nemusel se spokojit pouze z napodobeninou postele.

Přejete si více informací? Prohlédněte sortiment zde:
Dřevěné postele z kolekce SUPERIOR
Dřevěné postele z kolekce LUXURY A KLASIK

Typy postelí

dětské

jedložůka
200×90
200×100
200×120

dvoulůžka
200×140
200×160
200×180
200×200

šíře masivu
4 cm
3 cm

výška bočnice
40 cm
45 cm

V naší nabídce naleznete i lamelové rošty vysoké kvality.

Lamelové rošty jsou stejně tak důležité pro kvalitní a zdravý spánek jako matrace.

Tyto rošty zajišťují správnou oporu matrace na lůžku. Matraci ležící na lamelovém roštu, se díky schopnosti lamelového roštu absorbovat do sebe část tlaku, který je na matraci vyvíjen lidským tělem, velmi zásadně prodlouží životnost.

Lamelové rošty je možné u nás vybírat z celé řady variant. Můžete vybírat podle doporučené nosnosti, počtu lamel, počtu lamel na určování tuhosti, či polohování.

Rozdělení

počet lamel
13
28
42
45

lamely tuhosti
0
5
6

nosnost
100 kg
120 kg
150 kg
200 kg

polohování
hlava K
hlava + nohy KF
pístové h + n KF-G
vyklápěcí SG
motorové h + n

Jako prodejce matrací předních českých firem i společnost LUCATEC GROUP s.r.o. přišla na český trh s kolekcí vlastních matrací vysoké kvality.

Matrace jsou navrhovány nejlepšími specialisty v oboru kvalitního spánku. Tito specialisté sledují nejmodernější trendy v této oblasti, proto můžete mí jistotu, že dostanete opravdu kvalitní produkt.

Matrace jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií, které zaručují naprosto precizní zpracování požadovaného výrobku.

Jako materiál pro naši kolekci matrací používáme nejvíce kombinaci studené pěny s visco „paměťovou“ pěnou. Společnost se prezentuje s perfektní volbou kombinace studené pěny a latexu.

Z potahů našich matrací můžete vybírat z klasického potahu Snow, nebo antialergického potahu Kristallblau a proti-roztočového potahu Greenfirst.

Veškeré tyto potahy jsou snímatelné a pratelné.

Materiály

polyuretanová PUR pěna
tužší
méně pružná
základní

pojená lehčená pěna PUR
využívána
ujako tužší jádro
levnějších matrací

studená HR pěna
komfortní
pružná

paměťová VISCO
pěna
reaguje na teplo těla
umožňuje optimální polohu pro spánek

LATEX
přírodní
vysoký komfort

PRUŽINY
komfortní
nevržou
příjemné ležení

K našim postelím z masivu jsme vyvinuli i doplňkový sortiment z masivu jako jsou noční stolky a úložné prostory. Povrchová úprava a moření je stejné jako u postelí z masivu.

Přejete si více informací? Kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce nebo si prohlédněte sortiment zde:
Dřevěné postele z kolekce SUPERIOR
Dřevěné postele z kolekce LUXURY A KLASIK
Nábytek ze dřeva

Miroslav Stehlík
+420 776 200 422
stehlik@svetspanku.cz

Komfortní lůžkoviny jsou šperkem na špičkovém výrobku.
Spolupracujeme s kvalitními a prověřenými dodavateli.

Přejete si více informací? Kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce.

Miroslav Stehlik
+420 776 200 422
stehlik@svetspanku.cz

Prohlédněte si náš katalog online